KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14098005
nr 1409 8005
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Blandteknik, "Earth Spinner". Monogramsignerad DU a tergo. Mixed media, oxiderad koppar/epoxy, 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:49
21/7 12:24:04
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya